A Vidi alapembere úgy gondolja, győzelemmel kezdenek majd a Puskás Akadémia ellen: "Egyre jobb formába lendül a csapat"

Ivan Petrak, úgy érzi eredményességben és játékban is fejlődött a Fehérvár, ezért bizakodó a bajnoki rajt előtt.
Privacsek András 2022. január 23., vasárnap 9:39
Ivan Petrak, úgy érzi eredményességben és játékban is fejlődött a Fehérvár, ezért bizakodó a bajnoki rajt előtt.
Szerző: Privacsek András 2022. január 23., vasárnap 9:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- A Sturm Graz elleni mérkőzés nehéz volt, hiszen a mellett, hogy erős ellenféllel játszottunk, a meccset megelőző napokban többször is napi két edzésünk volt füvön és műfüvön egyaránt, valamint sokat készültünk a konditeremben is. Mindezek mellett úgy érzem, hogy az eredmény mellett játékban is előreléptünk a korábbi, ZTE elleni találkozóhoz képest. A legfontosabb most az, hogy az első bajnokira készen álljunk, az erre való felkészülést szolgálja majd ennek a téli időszaknak a hátralévő bő egy hete. Úgy érzem, a felkészülés kezdete óta folyamatosan egyre jobb formába lendül a csapat, és abban bízom, hogy ennek a Puskás Akadémia elleni bajnokin győzelem lesz az eredménye - mondta Ivan Petrjak a molfehervarfc.hu-nak.

A Fehérvár a 4. helyről várja  a bajnoki folytatást. Január 30-án a 3. Puskás Akadémia otthonában lép pályára a Vidi.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz