Felkészülés: A Vidi 0-1-ről fordítva verte az NB II feljutóját - videó

A Fehérvár felkészülési mérkőzésen 2-1-re legyőzte a Budafok csapatát.
Privacsek András 2020. május 17., vasárnap 13:06
A Fehérvár felkészülési mérkőzésen 2-1-re legyőzte a Budafok csapatát.
Szerző: Privacsek András 2020. május 17., vasárnap 13:06

Meglepetésre a Budafok kezdte jobban a mérkőzést, a 3. percben Skribek lőtt nagy gólt 15 méterről. A Vidi még az első félidőben megfordíthatta volna az állást, de Futács két alkalommal is nagy helyzetben hibázott.

A második félidő elején aztán a hazaiaknak összejött a fordítás: előbb Stopira fejelt a kapuba, majd Kovács tekert 17 méterről a kapuba, kialakítva ezzel a 2-1-es végeredményt.

Felkészülési mérkőzés:

MOL Fehérvár FC – Budafok 2-1 (Stopira 53., Kovács 55., ill. Skribek 3.)

MOL Fehérvár FC: Kovács - Tamás, Juhász, Rus, Stopira - Jouri, Elek, Kovács - Funsho, Milanov - Futács

Budafok: Póser - Margitics, Vaszicsku, Romic, Gohér - Skribek, Soltész, Oláh, Szabó - Kulcsár, Kovács

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz