1 millióan röhögnek már külföldön Lazovic korszakos színészkedésén - videó

Nem csak itthon, de már külföldön is híre ment a Vidi-csatár nagyjelenetének a Honvéd elleni bajnokit követően.
Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 16:21
Nem csak itthon, de már külföldön is híre ment a Vidi-csatár nagyjelenetének a Honvéd elleni bajnokit követően.
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 16:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Videoton szerb válogatott támadója, Danko Lazovic a Budapest Honvéd elleni aranyrangadó 55. percében esett nagyot az Ikenne-Kinggel történt összecsapást követően, majd elképesztő mozdulatokkal próbálta meg érzékeltetni fájdalmát a bíró felé. Talajmunkáját azonban Bognár Tamás végül nem értékelte, ellenfele nem kapott sárgát.

Külföldön viszont felkapták a jelenetet, többek között brit és francia sportoldalakon is találkozhatunk a "Lazovic-show"-val, a 14,7 millió követővel bíró "433" Instagram-oldalon pedig több mint 1 millió megtekintést produkált már a videó. Még aláfestő hangok is színezik a produkciót.

OLVASTAD MÁR? Velük játszhat a Honvéd, a Vidi, a Fradi és a Vasas Európában - a lista

 

Átigazolások
Liverpool
Magyar aláírás
A klub 16 éves magyarja, Farkas Erik aláírta új szerződését a Vörösökkel. Ez egy kétéves ösztöndíjat jelent, amely "az elit futballfejlesztést ötvözi az akadémiai oktatással."
Zsolna
Szánthó Regő távozik
Bár elégedettek voltak Szánthó Regő teljesítményével, mivel a posztján több tehetséges játékosuk van, így nem éltek opciójukkal, és nem hosszabbították meg a lejáró szerződését a Szlovák Kupa-győztesnél.
DVSC
Megérkezett Remmel
Hivatalossá vált, hogy a Motor Lublintól érkező 50 éves észt edző, Gert Remmel veszi át a debreceniek irányítását. Vele tart Rasmus Jansson és Ednardo Monteiro is.
Tovább az összes átigazoláshoz