Mezőköveden folytathatja Egerszegi Tamás, ha nem sikerül külföldre igazolnia.
A DVTK pénteken jelentette be, hogy lejárt a szerződése Egerszegi Tamásnak június 30-án, amit nem hosszabbított meg, így a következő bajnokságban nem a DVTK-ban játszik.
A csakfoci.hu úgy tudja, a középpályás lengyel ajánlatra vár, de amennyiben meghiúsulna a külföldre szerződése, Mezőkövesden, Pintér Attila NB I-es újonccsapatánál is folytathatja pályafutását.
A 24 éves játékos Újpesten kezdte el profi pályafutását, majd Siófokon, a belga Sint-Truidennél és a Gyirmótnál is szerepelt rövid ideig, végül 2014-ben igazol Diósgyőrbe. 54 bajnoki mérkőzésen 5 gólt szerzett a DVTK mezében, tagja volt a miskolciak Ligakupa-győztes és Magyar Kupa-döntős csapatának is.
Átigazolások
ETO
Kölcsönadás
A szerb élvonalba került kölcsönben Jovan Zivkovic, az ETO támadója,
Légiósok
Kovács hosszabbított
Hosszabbított az AZ magyar csatára, Kovács Bendegúz.
Újpest
Sztojka Valenciában
A spanyol élvonalbeli Valencia megvásárolta a 2010-es születésű Sztojka Márk játékjogát az Újpesttől.