Marek Střeštík, a Mezőkövesd Zsóry együttesében folytatja pályafutását.
Honlapunk még június közepén számolt be arról, hogy Marek Strestík, az MTK 29 éves cseh támadója Pintér Attila és a Mezőkövesd első számú célpontja a nyári átigazolási időszakban, az NB I egyik újonca hajlandó lenne ki is vásárolni szerződéséből a futballistát. Nos, az üzlet megköttetett: az MTK pénteken este hivatalosan is bejelentette a klubváltást.
A komáromi születésű játékos a Pintér vezette Győri ETO-val bajnoki címet nyert 2013-ban, majd 2015 nyarán igazolt az MTK-hoz. A kék-fehérek színeiben 22 mérkőzésen 5 gólt szerzett a nemrég véget ért bajnoki idényben.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.