NB I: Szlovák válogatott játékos igazolt Kuttorékhoz

A lengyel élvonalból érkezett a Mezőkövesd legfrissebb szerzeménye.
Budai László 2018. február 13., kedd 15:27
A lengyel élvonalból érkezett a Mezőkövesd legfrissebb szerzeménye.
Szerző: Budai László 2018. február 13., kedd 15:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Mezőkövesd szerződést kötött a legutóbb a lengyel élvonalbeli Termalica csapatában játszott Patrik Misákkal - jelentette be az NB I-es egyesület.

A támadó középpályásként és szélsőként is bevethető játékos 15 lengyel bajnokin szerepelt ebben a szezonban, gólt nem szerzett. A 26 éves játékos játszott korábban a cseh Baník Ostravában, a Bohemians Prágában és a szlovák Trencsénben is.

Misák a svédek elleni 6-0-s nagy vereség alkalmával a szlovák nemzeti csapatban is bemutatkozhatott már.

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz