NB I: Pintér Attila is kinézte magának a kőkemény magyar védőt

Honlapunk információi szerint Kocsis Gergő szabadon igazolható, mivel csapata, a lengyel Podbeskidzie kiesett az élvonalból, így megszűnt a szerződése.
Privacsek András 2021. május 20., csütörtök 17:38
Honlapunk információi szerint Kocsis Gergő szabadon igazolható, mivel csapata, a lengyel Podbeskidzie kiesett az élvonalból, így megszűnt a szerződése.
Szerző: Privacsek András 2021. május 20., csütörtök 17:38

Úgy tudjuk, Kocsis Gergő iránt több csapat is érdeklődik, itthonról például a Mezőkövesd, de a török élvonalból is történt megkeresés.

A 27 éves védő korábban játszott a Puskás Akadémiában, Dunaszerdahelyen, Diósgyőrben, a cseh Karvinában és  Zalaegerszegen. A legutóbbi szezont pedig a lengyel Podbeskidzieben töltötte.

Kocsis eddig 55 NB I-es mérkőzésen lépett pályára.

Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.
Tovább az összes átigazoláshoz