Honlapunk információi szerint az NB I-ben bentmaradt Mezőkövesd a Ferencváros legutóbb Soroksáron kölcsönben futballozó játékosával erősítené meg keretét.
A csakfoci.hu értesülései szerint az NB I-es Mezőkövesd szeretné leigazolni a Ferencváros kötelékébe tartozó, az elmúlt két szezont kölcsönben az NB II-es Soroksárnál töltő Silye Eriket. Az 1996-os születésű balhátvéd 33 bajnoki mérkőzésen lépett pályára a mögöttünk hagyott idényben, a 2016/17-es szezonban pedig a Soroksár összes mérkőzésén a pályán volt.
A játékost 2013 nyarán igazolta le a Ferencváros Békéscsabáról, a zöld-fehérek első csapatában eddig a Magyar Kupában és az azóta megszűnt Liga Kupában kapott lehetőséget. Silye kölcsönszerződése lejártával visszatért a Fradihoz, információink szerint az NB I 2018/2019-es szezonjára vele is erősítene a Mezőkövesd, a felek között pedig már zajlik az egyeztetés.
Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.