27556 néző látta a helyszínen az NB I utolsó fordulóját, a legtöbben a Ferencváros - Újpest derbire váltottak belépőt. A korábbi rekordot majdnem ötezer nézővel múlta fel a 33. játéknap.
Péntek este már előrevetítettük, hogy nézőcsúcsot hozhat az NB I 33. fordulója, amelynek ehhez több mint huszonháromezer drukkert kell a lelátókra vonzania. Ez jócskán sikerült, hiszen a "bajnoki döntőn" és a Diósgyőr - Debrecen kiesési rangadón is teltházat regisztráltak, több mint tízezren látogattak ki a derbire, de a Vasas bronzérmének kiharcolását is látta 2400 néző.
A tegnapi hivatalos nézőszámok:
Ferencváros - Újpest 2-0: 10 341 néző
Honvéd - Videoton 1-0: 8516 néző
Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 1-3: 4014 néző
Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1: 2400 néző
Paksi FC-MTK Budapest 1-1: 500 néző
Szombathelyi Haladás-Gyirmót 1-2: 1785 néző
Összesen: 27556 néző
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.