Közösen segítenek a Diósgyőr és az Újpest szurkolói a rákkal küzdő fiatal focistának

Horváth Emese, a Polgár Alapítvány mentora és Borsche Gábor, az UTE Baráti Kör elnöke az amieleken.hu diósgyőri szurkolói portál képviselőinek társaságában Megyaszón járt a hétvégén.
Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 8:22
Horváth Emese, a Polgár Alapítvány mentora és Borsche Gábor, az UTE Baráti Kör elnöke az amieleken.hu diósgyőri szurkolói portál képviselőinek társaságában Megyaszón járt a hétvégén.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 8:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A küldöttség 180 ezer forintot adott át Lakatos Lászlónak, a DVTK fiatal játékosának és családjának. Lakatosnak néhány hónapja ideiglenesen fel kellett hagynia a labdarúgással, mert a bal felkarjában egy rosszindulatú daganatot diagnosztizáltak. Azóta már túl van egy sikeres műtéten, melynek során a daganat mellett a bicepszének egy részét is el kellett távolítani. Az elmúlt héten tudta le a 3. kemoterápiás kezelést, de vár még rá 3 további kezelés - számolt be az amigeleken.hu.

A látogatók a január végén megrendezett I. Bánka-Rakaczki Emléktorna bevételéből nyújtották át az ifjú labdarúgónak a fent említett összeget, amely a remények szerint nagyban hozzá fog járulni ahhoz, hogy Lakatos mielőbb meggyógyuljon és visszatérjen a pályára.

Az UTE Baráti Kör egy ajándékkal is kedveskedett: egy, az Újpest labdarúgói által dedikált labdát adott a focistának, amellyel a lilák képviselője nagy-nagy örömet szerzett neki, hiszen elmondása szerint a DVTK mellett az Újpest a kedvenc magyar csapata.

TOVÁBB: A teljes cikk itt olvasható - kattints! 

Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.
Tovább az összes átigazoláshoz