Kiütötte a Lokit a Videoton

Az NB I 7. fordulójának zárómérkőzésén a Videoton, főleg a második félidei játékának köszönhetően, kiütötte a Debrecent.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 21., vasárnap 20:08
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 21., vasárnap 20:08

A Videoton kezdett jobban, azonban az első gólt a Loki szerezte, Ferenczi révén, egy kapushiba után. Jó iramban folytatódott a meccs, és a hazai csapat meg is szerezte az egyenlítő találatot, Lang volt eredményes. Ezután kicsit visszaesett az iram, nem nyílt ki annyira a Vidi, ennek ellenére Géresi egy szemfüles góllal megfordította az állást. A folytatásban már nem történt sok említésre méltó esemény a szünetig.

A második félidőben a Videoton lefocizta ellenfelét, sorra vezették az akciókat, Lang egy szöglet után szerezte meg a harmadik gólt, majd Feczesin egy gyors lőtte a negyediket. Számos helyzetet is kihagyott a Vidi, a Loki oldaláról Tisza gyönyörű lövését lehet kiemelni. A hosszabbításban jött a slusszpoén, Feczesin még egyszer betalált, 5-1-re ütötte ki ellenfelét a Videoton.

Videoton – Debrecen 5-1 (Lang 23., 56., Géresi 33., Feczesin 73., 92. ill. Ferenczi 14.)