A csapatkapitány Lucas, valamint Kovácsréti Márk és Sztavrosz Cukalasz és Dombó Dávid kapus részvételével mutatta be a Kisvárda a 2020-2021-es mezkollekcióját.
A színek (piros, fehér, illetve fekete) ugyan tavalyhoz képest nem változtak, a mezek dizájnja, feliratozása viszont módosult, miután a klub nemrég lecserélte a címerét egy "sárkányos" jelképre váltva és hasonló módon tett a névszponzora is.
Ezeket a mezeket ráadásul már saját, klubon belüli gyártásban állította elő a csapat.
További fotók itt!



Átigazolások
ETO
Tóth Rajmund távozott
Hivatalosan is Törökországban folytatja pályafutását Tóth Rajmund.
FTC
Kanichowsky ügye
Nem lépett kapcsolatba a Maccabi Tel Aviv Gavriel Kanichowskyval - állította a játékos menedzsmentje.
Légiósok
Csoboth helyzete
Csoboth Kevin kikerült a St. Gallen keretéből, mert nem illik Enrico Maaßen edző elképzeléseibe. 2028-ig szóló, magas fizetésű szerződése miatt a sportigazgató nehezen talál vevőt a magyar támadóra. (NSO)