Fotó: kisvardafc.hu/Móricz Csaba
Honlapunk információi szerint a Diósgyőr érdeklődik a Kisvárda középpályása, Lucas iránt.
Már 2015 óta erősíti a Kisvárdát a brazil-magyar kettős állampolgárságú Lucas, aki részese volt az NB II-es bajnoki címnek is, a most futó szezonban viszont már nem számít alapembernek, mindössze 46 percet töltött a pályán az NB I-ben a csapatkapitány.
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy nagy valószínűség szerint
távozhat Kisvárdáról januárban Lucas, akit a másodosztályban szereplő Diósgyőri VTK vinne.
Az NB II-es éllovas vezetőedzője, Kondás Elemér jól ismeri a középpályást, hiszen korábban Kisvárdán és Debrecenben is együtt dolgoztak.
Olvastad már?
Megkérdezték a Csíkszereda elnökét, miért csak magyarul kommunikálnak - a válasz sokkolta a románokat
Nagy port kavart a román médiában a csíkszeredai klubelnök sajtótájékoztatón adott válasza, később azonban pontosabb magyarázatot is adott Szondy arra, miért nem érhető el román nyelven is a klubhonlap.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.
Újra munkába állhat
Bernd Storck
Bernd Storck neve is szerepel a bangladesi szövetségi kapitányi poszt várományosainak szűkített listáján.