Meghívót kapott a román válogatott Eb-selejtezőre készülő bő keretébe a Kisvárda játékosa, Gheorghe Grozav.
Meghívót kapott a román válogatott Svédország és Feröer-szigetek elleni Európa-bajnoki selejtezőire készülő bő keretébe a Kisvárda középpályása, Gheorghe Grozav. A hírt a szabolcsi klub közölte hivatalos honlapján, hozzátéve, hogy ez még nem jelent automatikus kerettagságot, azt „a játékos egészségügyi állapotától és addigi formájától teszi majd függővé a szövetségi kapitány”.
A 28 éves futballista január végén igazolt Kisvárdára. Eddig csapata mind a négy tavaszi bajnokiján kezdőként lépett pályára, a Magyar Kupában pedig csereként beállva gólt is szerzett a Ferencváros elleni, 3-1-es összesítéssel elbukott párharc során.
Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.