Meghívót kapott a román válogatott Eb-selejtezőre készülő bő keretébe a Kisvárda játékosa, Gheorghe Grozav.
Meghívót kapott a román válogatott Svédország és Feröer-szigetek elleni Európa-bajnoki selejtezőire készülő bő keretébe a Kisvárda középpályása, Gheorghe Grozav. A hírt a szabolcsi klub közölte hivatalos honlapján, hozzátéve, hogy ez még nem jelent automatikus kerettagságot, azt „a játékos egészségügyi állapotától és addigi formájától teszi majd függővé a szövetségi kapitány”.
A 28 éves futballista január végén igazolt Kisvárdára. Eddig csapata mind a négy tavaszi bajnokiján kezdőként lépett pályára, a Magyar Kupában pedig csereként beállva gólt is szerzett a Ferencváros elleni, 3-1-es összesítéssel elbukott párharc során.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.