A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága írásbeli figyelmeztetésben részesítette a Kisvárda labdarúgócsapatát.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) december 2-i ülésén az alábbi határozatot hozta:
- A FEB összevont eljárás alapján a Kisvárdát, az FTC elleni hazai bajnoki mérkőzésén szurkolóinak a rend megzavarásával kapcsolatos cselekményeiért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, tárgyak bedobálása pályakorláton belülre) írásbeli figyelmeztetésben részesítette.
Kisvárda abszolút várakozáson felül teljesít az idei kiírásban: 8 győzelemmel 3 döntetlennel és 3 vereséggel a 2 helyen áll a tabellán 14 forduló elteltével. A Kisvárda a következő fordulóban, december 5-én a MOL Fehérvár FC-t fogadja hazai pályán.
Átigazolások
Légiósok
Bősze Levente
Úgy tudjuk, Bősze Levente értékesítésével nagyot kaszált a DAC.
Légiósok
Szintet lépett a fiatal magyar
Az élvonalbeli Sarpsborg 08 bejelentette, hogy leigazolták a magyar U19-es válogatott ígéretes középpályását, Büki Szabolcsot.
Vidi/ZTE
Németh és Babos
Németh Dániel végleg a Videoton játékosa lett, míg Babos Bence a ZTE-hez igazolt.