A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága írásbeli figyelmeztetésben részesítette a Kisvárda labdarúgócsapatát.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) december 2-i ülésén az alábbi határozatot hozta:
- A FEB összevont eljárás alapján a Kisvárdát, az FTC elleni hazai bajnoki mérkőzésén szurkolóinak a rend megzavarásával kapcsolatos cselekményeiért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, tárgyak bedobálása pályakorláton belülre) írásbeli figyelmeztetésben részesítette.
Kisvárda abszolút várakozáson felül teljesít az idei kiírásban: 8 győzelemmel 3 döntetlennel és 3 vereséggel a 2 helyen áll a tabellán 14 forduló elteltével. A Kisvárda a következő fordulóban, december 5-én a MOL Fehérvár FC-t fogadja hazai pályán.
Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)