NB I: Házon belül pótolják az elsőként menesztett edzőt - bejelentést tett a klub

Kondás Elemére munkáját - egyelőre ideiglenesen - eddigi főnöke, Révész Attila veszi át Kisvárdán, a csakfoci.hu hétfői hírének megfelelően. Átalakult stábbal készülnek az újoncnál az Újpest ellen.
Dudás Gábor 2018. július 31., kedd 19:55
Kondás Elemére munkáját - egyelőre ideiglenesen - eddigi főnöke, Révész Attila veszi át Kisvárdán, a csakfoci.hu hétfői hírének megfelelően. Átalakult stábbal készülnek az újoncnál az Újpest ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 31., kedd 19:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu hétfőn elsőként írta meg, hogy edzőváltás történt Kisvárdán és megköszönték Kondás Elemér munkáját az NB I-es bajnokságot két 4-0-ás vereséggel kezdő újoncnál - később ez hivatalossá is vált. Ahogy már akkor is írtuk, jó esély mutatkozott rá, hogy a korábbi debreceni tréner helyett Révész Attila kezébe kerül a szakmai irányítás és ezt kedden be is jelentette a klub.

A bejelentés szerint az eddigi vezetőedzővel, Kondás Elemérrel a vezetőség szóban megállapodott a szerződésbontás feltételeiről, az edzés előtt pedig csapatgyűlés vette kezdetét, amelyet követően kiderült, hogy Kondás eddigi segítői is fontos feladatot kaptak.

"A játékosokkal ismertettem az új felállást, amely szerint Kocsis János készíti fel a csapatot a következő mérkőzésre Erős Gábor segítségével, az én szakmai felügyeletem mellett" – mondta a négy fal között elhangzottakról Révész Attila sportigazgató.

- Ez ideiglenes felállás, miközben keressük a végleges megoldást a vezetőedzői szerepkörre. Az Újpest ellen még biztos, hogy így készülünk. Elmondtam az elvárásainkat és azt, hogy sokkal szigorúbban szankcionáljuk majd a fegyelmezetlenségeket, mint eddig.. A meccselés Kocsis János feladata lesz, de a kispadon én is helyet foglalok majd, már csak azért is, mert a jelenlegi stábból én rendelkezem pro licenccel - nyilatkozta a kisvardafc.hu-nak.

A szakmai stáb pedig tovább bővült: az eddig az utánpótlás területén dolgozó Vas Dávid a felnőttek erőnléti felkészítéséért is felel, Oláh Dávid pedig elemzőként dolgozik a csapattal.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz