Megerősítve: Újra NB I-es edző lett Bódog Tamás - rendhagyó bejelentés

A csakfoci.hu múlt heti hírének megfelelően Bódog Tamás lett a Kisvárda FC új vezetődzője. Rendhagyó módon elődje, a klubnál más feladatot kapó Dajka László jelenlétében mutatták be a trénert.
Csakfoci Admin 2020. február 6., csütörtök 14:49
A csakfoci.hu múlt heti hírének megfelelően Bódog Tamás lett a Kisvárda FC új vezetődzője. Rendhagyó módon elődje, a klubnál más feladatot kapó Dajka László jelenlétében mutatták be a trénert.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 6., csütörtök 14:49

A csakfoci.hu vasárnap elsőként jelezte, új vezetőedzőt nevez ki az OTP Bank Liga tavaszi idényét két vereséggel és egy döntetlennel (Mezőkövesd 0-1, FTC 1-2, ZTE 1-1) kezdő és a bajnokságban november vége óta nyeretlen Kisvárda - értesüléseinket a Kisvárda csütörtökön délután hivatalos honlapján is megerősítette.

A Zalaegerszeg elleni mérkőzés (1-1) másnapján lépésre szánta el magát a Kisvárda vezetősége, melynek lényege, hogy a csapat vezetőedzői feladatait Bódog Tamás látja el. A korábban Diósgyőrben is dolgozó szakvezető a csütörtöki edzést még kívülről figyelte, szombaton, a Kaposvár ellen viszont már leül a kispadra.

A korábbi vezetőedző, Dajka László a klub kötelékében marad, sőt, érdekes és meglehetősen rendhagyó módon ő is ott volt - Révész Attila szakmai igazgató mellett - Bódog bemutatásán.

Átigazolások
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Tovább az összes átigazoláshoz