Farkas Ádám vezeti a forduló legjobban várt mérkőzését.
Hosszú kihagyás után ismét élvonalbeli bajnoki meccset vezet majd Kassai Viktor. Az elismert játékvezető legutóbb a november 19-i, emlékezetes Fradi-Vasas mérkőzést vezette, ahol három büntetőt is megítélt. A derbit viszont nem ő kapta, ott Farkas Ádám fújja majd a sípot.
A hat bajnoki játékvezető-küldése:
Szombat (15:30):
Mezőkövesd-Zsóry - Vasas FC: Erdős József
MTK Budapest - Paksi FC: Solymosi Péter
DVSC - DVTK: Kassai Viktor
Videoton - Budapest Honvéd: Andó-Szabó Sándor
Gyirmót FC Győr - Swietelsky Haladás: Vad II István
Szombat (18:00):
Újpest FC - Ferencvárosi TC: Farkas Ádám
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo. A középpályás 2023 nyarán érkezett Miskolcra, összesen 83 bajnokin és 7 kupamérkőzésen viselte a klub mezét, és négy gólt szerzett.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.