Farkas Ádám vezeti a forduló legjobban várt mérkőzését.
Hosszú kihagyás után ismét élvonalbeli bajnoki meccset vezet majd Kassai Viktor. Az elismert játékvezető legutóbb a november 19-i, emlékezetes Fradi-Vasas mérkőzést vezette, ahol három büntetőt is megítélt. A derbit viszont nem ő kapta, ott Farkas Ádám fújja majd a sípot.
A hat bajnoki játékvezető-küldése:
Szombat (15:30):
Mezőkövesd-Zsóry - Vasas FC: Erdős József
MTK Budapest - Paksi FC: Solymosi Péter
DVSC - DVTK: Kassai Viktor
Videoton - Budapest Honvéd: Andó-Szabó Sándor
Gyirmót FC Győr - Swietelsky Haladás: Vad II István
Szombat (18:00):
Újpest FC - Ferencvárosi TC: Farkas Ádám
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.