A mostani szezonban már másodszor hozta nagyon nehéz helyzetbe az Újpestet Branko Pauljevic, akit a megtaposott Nego vigasztalt.
Andó-Szabó Sándor játékvezető ugyan elsőre csak sárga lapot mutatott fel Branko Pauljevicnek a Loic Nego elleni kíméletlen szabálytalanságát követően, ám a videóbírózást követően a kiállítás sorsára jutott az újpesti védő.
A szerb játékos sem vitatkozott az ítélettel, sőt mindent elárul annak jogosságáról az elkövető reakciója is, aki könnyek között realizálta, hogy a meggondolatlansága miatt ismét nagyon nehéz helyzetbe került csapata, akárcsak a Zalaegerszeg elleni hazai találkozón.
Pauljevicet többek között a sértett fehérvári játékos és Jevhen Makarenko is vigasztalta a pályán.
Olvastad már?
Vidi: A válogatott védő hatalmas hibája is kellett a kínos vereséghez - videó
Az északmacedón válogatott Visar Musliu is nagyon bizonytalanul játszott a péntek esti bajnokin, az ő röviden hazafejelt labdájával lépett ki nagy ziccerben a győztes gólt jegyző Csongvai Áron.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Újpest
Még igazolnak a Bundesligából?