Marco Rossi együttesében folytathatja pályafutását a védő.
A csakfoci.hu információi szerint Laczkó Zsolttal erősíthet a Honvéd. Mint ismert, Botka Endre a Ferencvároshoz igazolt, ezért a kispestiek a védelembe szeretnének igazolni. Így került képbe a paksiak védője, akit Marco Rossi már régebb óta szeretne a csapatában látni. Laczkó baloldali védőként és baloldali középpályásként is bevethető, az elmúlt fél évben a Paks játékosa volt. Úgy tudjuk, már zajlanak az egyeztetések a klubok között az átigazolásról, és jó is az esély a megállapodásra.
Laczkó eddig 22-szer szerepelt a magyar válogatottban, az élvonalban a Ferencváros színeiben mutatkozott be, olaszországi légiós éveit követően is játszott a zöld-fehéreknél.
Átigazolások
Mezőkövesd
Hosszabbítás
A Mezőkövesd bejelentette, hogy a csapat 23 éves kapusa, Winter Dániel a következő idényben a klubot erősíti.
ZTE
A Basel lehet a befutó
Akpe Victory a svájci Basel csapatánál folytathatja pályafutását, miután sajtóhírek szerint a ZTE és a Bsel megállapodásra jutott. (Rudy Galetti)
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.