Videó: A Honvéd szélsője nyakon akarta önteni Iványit - így reagált a rutinos játékvezető

Ismét érdekes megnyilvánulással hívta fel magára a figyelmet Tonci Kukoc, aki egy, már-már a pimaszság határát súroló tréfával oldotta a budapesti rangadón a feszültséget.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 1., vasárnap 12:35
Ismét érdekes megnyilvánulással hívta fel magára a figyelmet Tonci Kukoc, aki egy, már-már a pimaszság határát súroló tréfával oldotta a budapesti rangadón a feszültséget.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 1., vasárnap 12:35

Csereként szállt be az Újpest-Honvéd rangadóba a kispestiek horvát szélsője, Tonci Kukoc a 37. percben. A korábban az M4 Sport operatőrének vizét elcsenő játékos ezúttal is egy flakon vizet használt fel egy tréfa erejéig: Iványi játékvezetőt kezdte el "fenyegetni" egy frissítő locsolással. A felvételen jól látszik, hogy a bíró vette a lapot, egy kedélyes visszautasítással zárta le a nem mindennapi helyzetet.

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz