Karamboloztak a mezőkövesdi meccsre tartó drukkerek.
Szombaton délelőtt fél tizenegy körül két autó ütközött össze Mezőkövesden, a 3-as út elkerülő szakaszán. A boon.hu információi szerint az egyik személyautóban kispesti drukkerek utaztak a mai bajnokira.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a balesetben ketten súlyosan, ketten pedig könnyebben sérültek meg. A műszaki mentés és a rendőrségi helyszínelés alatt a főút érintett szakaszán félpályás útlezárás van érvényben.
Átigazolások
Légiósok
Pécsi kölcsönben
Ausztriában folytathatja a Liverpool magyar kapusa, Pécsi Ármin.
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.