NB I: Több koronavírusos játékost és stábtagot találtak a Honvédnál

A Honvéd első csapatánál is felütötte a fejét a koronavírus, az érintetteket elkülönítették, az NB III-as együttesük meccsét pedig lemondták a kispestiek.
Csakfoci Admin 2020. október 22., csütörtök 19:42
A Honvéd első csapatánál is felütötte a fejét a koronavírus, az érintetteket elkülönítették, az NB III-as együttesük meccsét pedig lemondták a kispestiek.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 22., csütörtök 19:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sajnos a Budapest Honvéd első csapatánál is felütötte a fejét a koronavírus, az együttesnél a legutóbbi vizsgálatok során több játékos és edzői stábtag tesztje is pozitív eredményt hozott

- írja beszámolójában a honvedfc.hu. Az érintetteket elkülönítették, karanténba vonultak, a keret és a szakmai stáb többi – negatív teszttel rendelkező – tagját pedig újra tesztelik.

A klub – ahogyan eddig is – az egészségügyi protokollok szigorú betartása mellett dolgozik. Az első csapat hermetikusan elzárva végzi a munkáját, folyamatosan tesztelik a klub alkalmazottait, fertőtlenítik az akadémiai helyiségeket, dolgozóiknak biztosítják a home office lehetőségét és mindent megtesznek annak érdekében, hogy minimalizálják a vírushelyzet okozta kockázatokat.

A Budapest Honvéd FC elővigyázatosságból lemondta a hétvégi, Monor elleni NB III-as mérkőzését.

A Honvéd NB I-es csapata szombaton 17 órától a Paks vendége lesz.

Átigazolások
DVSC
Dzsudzsák hosszabbított
A következő idényben is a DVSC kötelékében futballozik majd Dzsudzsák Balázs.
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Békéscsaba
Változások a keretben
Albert István, Borsos Filip, Daru Bence, Ésik Ákos, Kelemen Dávid, Kotula Máté, Kovács Gergő, Major Gergő György, Mikló Roland, Nagy Richárd és Pintér Bence is távozik.
Tovább az összes átigazoláshoz