Kiesett csapatot vehet át a Honvédtól menesztett edző - sajtóhír

Ismét Olaszországban vállalhat munkát a Kispestről még márciusban távozott szakember.
Dudás Gábor 2020. augusztus 6., csütörtök 11:00
Ismét Olaszországban vállalhat munkát a Kispestről még márciusban távozott szakember.
Szerző: Dudás Gábor 2020. augusztus 6., csütörtök 11:00

A Serie B-től búcsúzott Juve Stabia együttesének vezetőedző lehet akár már a napokban Giuseppe Sannino - írja a sportcampania.it olasz portál. Úgy tudják, a Budapest Honvédtől a tavasszal menesztett tréner az egyik esélyes a kinevezésre.

A kispesti klub márciusban bontott szerződést közös megegyezéssel Sanninóval és stábjával. A rutinos szakember a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet alatt haza is utazott autóval Olaszországba, ahol állítólag akár hamarosan munkát is kaphat.

Az olasz másodosztályban a 19., utolsó előtti helyen végzett Juve Stabiát legutóbb Fabio Caserta irányította, egészen a hét elejéig.

Átigazolások
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Tovább az összes átigazoláshoz