A Honvéd SMS-ekkel bizonyítja igazát a furcsa meccslemondós ügyben - fotó

A kispestiek által közzétett üzenetek szerint a Sepsi mondta le a felkészülési találkozót.
Budai László 2017. július 3., hétfő 15:46
A kispestiek által közzétett üzenetek szerint a Sepsi mondta le a felkészülési találkozót.
Szerző: Budai László 2017. július 3., hétfő 15:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tegnap a csakfoci.hu is beszámolt róla, hogy elmarad a Honvéd és a Sepsiszentgyörgy felkészülési mérkőzése. Az ügy azért volt furcsa, mert a kispestiek azt közölték, hogy a Sepsi, míg utóbbi szerint a Honvéd tehetett arról, hogy nem rendezték meg az összecsapást.

A történet itt nem ért véget. Az NB I-es klub ma délután hivatalos honlapján tette közzé a Sepsi sportigazgatója és a Honvéd technikai igazgatója közötti SMS-ezést, ezzel is bizonyítva, hogy a mérkőzést a kispestiek ellenfele mondta le.

"Ezúton értesítem Önt, hogy a mérkőzés elmarad" - a Sepsi sportigazgatója a jelek szerint ezt üzente a piros-feketéknek.

További információ egyébként, hogy a Hapoel Beer-Sheva elleni BL-mérkőzés előtt a bajnoki címvédő mégis játszik még egy felkészülési találkozót: szerdán a Békéscsaba ellen lép pályára a Bozsik Stadionban. Az összecsapás zárt kapus lesz.

Átigazolások
ETO
Juárez Vitálisról
Efraín Juárez szerint kizárólag szakmai döntés volt Vitális Milán mellőzése, ugyanakkor burkoltan arra is utalt, hogy a válogatott középpályás már a távozását készíti elő.
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
Tovább az összes átigazoláshoz