Honvéd: Alig tudott játszani, de máris távozhat - a magasabb fizetése is a háttérben lehet

Egy év után távozhat Lefkovits Robi a Budapest Honvéd együttesétől: a szezon nagy részét sérülés miatt kihagyó kapussal izraeli sajtóhírek szerint magasabb fizetése miatt sem hosszabbítanak.
Dudás Gábor 2020. június 28., vasárnap 20:00
Egy év után távozhat Lefkovits Robi a Budapest Honvéd együttesétől: a szezon nagy részét sérülés miatt kihagyó kapussal izraeli sajtóhírek szerint magasabb fizetése miatt sem hosszabbítanak.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 28., vasárnap 20:00

A Budapest Honvéd magyar-izraeli kapusa, Lefkovits Robi több mint hét hónapot, egészen pontosan 221 napot hagyott ki a botrányos Universitatea Craiova elleni Európa Liga-selejtezőn elszenvedett szalagszakadása miatt, a szombaton véget ért idényben. A tavaly nyáron igazolt 31 éves hálóőr a neki jutott hazai és nemzetközi meccseken azonban összességében jó teljesítményt nyújtott, ám izraeli lapinformációk szerint így sem marasztalják a piros-feketék.

A One c. lap szerint viszonylag magas fizetése miatt sem ragaszkodik hozzá a kispesti csapat, nem is érvényesítették az 1+1 évre szóló kontraktusában az opciót, így távozik Budapestről a hálóőr.

A portál úgy tudja, több megkeresése is van már otthonról és más országokból is, így aligha marad sokáig csapat nélkül.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Volt ZTE-védő érkezhet
A Nemzeti Sport információi alapján Stefanos Evangelou a Nyíregyháza Spartacusnál folytathatja pályafutását, miután távozott a Zalaegerszegi TE csapatától.          
ZTE
Megvan az új edző?
Nuno Campos személyében megtalálta új vezetőedzőjét a Zalaegerszegi TE. Az 50 éves portugál szakember korábban Paulo Fonseca segítőjeként megfordult a Portónál és a Románál is. (Nemzeti Sport)
Újpest
Nigériai szélső a célkeresztben
A Vojvodina 24 éves nigériai szélsője, Bamidele Yusuf felkeltette az Újpest figyelmét – a Lila Sector szerint megtörtént az első kapcsolatfelvétel, de még csak puhatolózás zajlik.          
Tovább az összes átigazoláshoz