Honvéd: A 20 éves tehetség idénybeli első meccsén meglőtte első NB I-es gólját - videó

A 2019/20-as szezonban először lépett pályára a Honvéd NB I-es csapatában a 20 esztendős Szendrei Norbert, aki végigjátszotta a kispestiek DVSC elleni, 3-1-re megnyert vasárnapi bajnokiját. A saját nevelésű játékos a 89. percben, remek góllal állította be a végeredményt, ami pályafutása első élvonalbeli találatát is jelentette.
Csakfoci Admin 2020. június 1., hétfő 11:46
A 2019/20-as szezonban először lépett pályára a Honvéd NB I-es csapatában a 20 esztendős Szendrei Norbert, aki végigjátszotta a kispestiek DVSC elleni, 3-1-re megnyert vasárnapi bajnokiját. A saját nevelésű játékos a 89. percben, remek góllal állította be a végeredményt, ami pályafutása első élvonalbeli találatát is jelentette.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. június 1., hétfő 11:46
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz