Fotó: www.honvedfc.hu
A Budapest Honvéd hivatalosan is bejelentette, hogy szerződést bontott a 32 éves magyar szélsővel és az idén nyáron igazolt olasz középpályással.
Szombat délelőtt a hivatalos oldalukon jelentetté be a kispestiek, hogy
közös megegyezéssel szerződést bontottak Heffler Tiborral és az olasz Federico Morettivel, így a két játékos máshol folytatja karrierjét.
A 32 éves magyar szélső 2018 telén érkezett a Budapest Honvédhoz, 45 NB I-es és 9 Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára a klub színeiben, míg az idén nyáron igazolt olasz középpályás 1-1 Európa Liga- és OTP Bank Liga-mérkőzésen szerepelt, mindösszesen 38 napot töltött a piros-feketéknél.
A négy vereséggel rajtoló Budapest Honvéd szombat este az Újpest ideiglenes otthonában, az Illovszky Rudolf Stadionban lép pályára az NB I ötödik fordulójában.
Átigazolások
Vasas
Hosszabbítás
A csapat 16 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Balogh Áron 2030-ig meghosszabbította szerződését.
Újpest
Hosszabbított a fiatal
Meghosszabbította szerződését a csapat 20 éves, jobb oldali védőként és szélsőként is bevethető játékosa, Sarkadi Kristóf.
ETO FC
Miért nem adtak még el?
A klub által kért magas átigazolási díj, az értékek első BL-körig való megtartásának a szándéka és az edző-, valamint sportigazgató-váltás mind közrejátszik. Körkép a győri helyzetről.