Hihetetlen: Emberhátrányban és kapus nélkül lőttek négy gólt Pisonték

A Honvéd öregfiúk csapata 7-1-re nyert a Pénzügyőr otthonában, de nem akármilyen körülmények között alakult ki a végeredmény.
Privacsek András 2021. október 13., szerda 22:40
A Honvéd öregfiúk csapata 7-1-re nyert a Pénzügyőr otthonában, de nem akármilyen körülmények között alakult ki a végeredmény.
Szerző: Privacsek András 2021. október 13., szerda 22:40

Mivel a Honvéd kapusai nem tudták vállalni a játékot, mezőnyjátékos állt a háló elé. Egyórányi játék után Hungler Gábort kiállította a játékvezető, a kispesti öregfiúk emberhátrányban még négy gólt szereztek, ráadásul a kényszerkapus 11-est hárított.

A Honvéd csapatában pályára lépett többek között Budovinszky Krisztián, Pisont István vagy éppen Bárányos Zsolt is.

Címkék: #Honvéd #öregfiúk
Átigazolások
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Újpest
Még igazolnak a Bundesligából?

A német Arne Maier szerint a klub komoly ambíciókkal építkezik és Dárdai Pál sportigazgató további Bundesliga-játékosokat is Magyarországra csábíthat.

DVTK
Szerződéshosszabbítás
A DVTK saját nevelésű szélsővédője, Szakos Bence 2029-ig meghosszabbította szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz