Gyász: Elhunyt a Honvéd aranycsapatának utolsó játékosa

A Honvéd első aranycsapatának tagja, Törőcsik István 87 éves volt.
Nyikes Zoltán 2019. október 23., szerda 12:43
A Honvéd első aranycsapatának tagja, Törőcsik István 87 éves volt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 23., szerda 12:43

Törőcsik István fiatal titánként, 1954-ben csatlakozott a Honvédhoz és az 1957-es, Dél-Amerikai túrán való részvételért kapott eltiltást is beleszámítva több, mint hat éven keresztül volt tagja.

Halálával az utolsó játékos távozott a Puskás és Bozsik fémjelezte első Honvéd aranycsapatból.

A Budapest Honvéd FC osztozik a család gyászában és Pista bácsi emlékét örökké megőrizzük - írja a honvedfc.hu.

A fotón középen, Kotász Antal és Czibor Zoltán között látható Törőcsik István, 1955-ben. 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Baranyait kölcsönadhatják
Damir Krznar vezetőedző a klubhonlapon elmondta, nem tudja a megfelelő játéklehetőséget garantálni Baranyai Nimródnak, ezért ismét kölcsönadnák a fiatal játékost.
Kozármisleny
Fiatal játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Kozármisleny, hogy szerződtette a 2002-es születésű Dóra Donátot, aki védekező középpályásként és belső védőként is bevethető.
Budafoki MTE
Középpályást igazoltak
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be Posztobányi Patrik érkezését a Budafok. A 22 éves középpályás két évre írt alá új csapatánál.
Tovább az összes átigazoláshoz