Baráth Botond a csapattal készülhet.
-Tavasszal a Diósgyőr elleni meccsen sérültem meg, de az utolsó pár fordulóban még tudtam játszani. Ahogy vége lett a bajnokságnak azonnal elküldtek MRI-vizsgálatra, ahol kiderült, hogy volt egy ciszta a térdemben, ami nyomta a porcot és a szalagokat. Megpróbálták műtét nélkül, injekcióval eltávolítani, de sajnos nem szívódott fel ezért meg kellett műteni. Az operációt dr. Toman József végezte. Öt hét rehabilitáció után, ma kezdtem el a csapattal edzeni - mondta a védő a honvedfc.hu-nak.
Átigazolások

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.

Puskás Akadémia
Eldőlt a gólvágó sorsa
Pénteken bejelentette a Puskás Akadémia, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított 32 éves gambiai támadójával, Lamin Colley-val.

MTK
Kölcsönadás
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny közötti együttműködés keretében az NB III-as együttes támadója, Ebot Martin a héten csatlakozik a mislenyiek keretéhez.