Egyre közelebb a DAC-hoz a Honvéd korábbi alapembere

Egyelőre még a Honvédnál edz, de abban bízik, hogy két héten belül meglesz a külföldi csapata. Hidi Patrikot több helyre is hívják.
Privacsek András 2017. július 11., kedd 14:51
Egyelőre még a Honvédnál edz, de abban bízik, hogy két héten belül meglesz a külföldi csapata. Hidi Patrikot több helyre is hívják.
Szerző: Privacsek András 2017. július 11., kedd 14:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Már tavasszal tudni lehetett, hogy Hidi Patrik nem hosszabbít a Honvéddal. A 26 éves középpályás bajnokként búcsúzik Kispestről, de azt egyelőre nem lehet tudni, hogy hol folytatja.

- Több megkeresésem is volt itthonról, valamint külföldről egyaránt - kezdte Hidi a csakfoci.hu-nak. - Az szinte biztos, hogy nem leszek a Vasas játékosa, a felvidéki DAC viszont továbbra is érdeklődik irántam. Marco Rossi vezetőedzővel kiváló a viszonyom, többször beszéltünk telefonon, legutóbb most hétvégén mondta, hogy szívesen látna a csapatában. Külföldön szeretném folytatni a pályafutásomat, erre most több esélyt látok, mint arra, hogy az NB I-ben maradok. Szerencsére a Honvéd megengedte, hogy náluk készülhetek, amíg nem találok csapatot, így nem a nulláról kell majd kezdenem. Ennek ellenére bízom benne, hogy a hónap végére meglesz az új klubom.

Hidi Patrik 2009-ben debütált a Honvédban, azóta 194 NB I-es mérkőzésen 14 gólt szerzett a kispesti együttesben.

Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz