A Honvéd fiatal támadója a nagy múltú csapathoz kerülhet - sajtóhír

Olasz sajtóhírek szerint a Fiorentina szerződést ajánlott Dénes Adriánnak.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 20., péntek 9:31
Olasz sajtóhírek szerint a Fiorentina szerződést ajánlott Dénes Adriánnak.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 20., péntek 9:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Tuttomercatoweb olasz átigazolási portál mellett a Fiorentina csapatának életével foglalkozó oldalak (fiorentina.it, canteraviola.com, violanews.com) arról számolt be, hogy a Fiorentina szerződést ajánlott a Honvéd fiatal játékosának, Dénes Adriánnak.

Lapértesülések szerint a 17 éves játékos elsősorban a korábbi olasz válogatott középpályás, Alberto Aquilani irányított U19-es csapathoz kerül a Primavera-bajnokságban.

Dénes klubváltására utalhat, hogy az MLSZ adatbankja már a Fiorentina együttesében tünteti fel a kispestiek tehetségét.

Dénes első sorban a támadószekcióban bevethető, az NB III Közép-csoportjának legutóbbi idényében négy mérkőzésen lépett pályára, a különböző utánpótlás-csoportokban 27 meccsen 8 gólt szerzett.

Másfél hónappal ezelőtt, a szintén az olasz bajnokságban szereplő Bologna hivatalosan is megszerezte a Honvéd második gárdájától a 18 éves középpályást, Bartha Botondot, aki az előző idényben kölcsönben szerepelt az olasz együttes U19-es csapatában, és a továbbiakban is ott fog játszani.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz