Magyar gólt kapott az osztrák csapattól a 93. percben a Haladás - két 11-es is kimaradt

Varga Barnabás a legvégén egyenlített a Haladás-Mattersburg edzőmeccsen.
Budai László 2017. július 7., péntek 21:14
Szerző: Budai László 2017. július 7., péntek 21:14

Az 5. percben máris megszerezte a vezetést a Haladás az osztrák Mattersburg elleni edzőmeccsen - írja a haladasfc.nyugat.hu. A vendégek térfelének jobb oldaláról Tóth Máté végzett el szabadrúgást, a tizenhatoson belül Stef Wils érkezett, és balról nagy erővel keresztbe rúgta a labdát, a hosszún pedig a teljesen üresen álló David Williams - szintén nagy erővel - a kapu jobb felébe bombázott (0-1).

A második játékrészben előbb a Mattersburg, majd a Hali is kihagyott egy 11-est. Úgy tűnt, marad a szombathelyi győzelem, de a 93. percben egy jobb oldali szabadrúgás után az osztrákok magyar játékosa, Varga Barnabás fejelt a Hali-kapu baloldalába (1-1).

A Hali ma már játszott egy felkészülési találkozót, azon 4-0-ra nyert a Sopron ellen.

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.