Videón a DVTK-Fradi balhéja

Horváth Ferenc akaszkodott össze Cristian Ramírezzel, de itt még nem volt vége…
Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 8:16
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 8:16

Igazi rangadót játszott egymással a Diósgyőr és a Fradi a DVTK Stadion búcsúmérkőzésén. A zöld-fehérek már 2-0-ra is vezettek, ám a hazaiaknak sikerült az egyenlítés. Végül Michal Nalepa találatával mégis a Fradi győzött.

A mérkőzés parázs jeleneteket is tartogatott, 2-1-es Fradi-vezetésnél a DVTK vezetőedzője, Horváth Ferenc és az FTC ecuadori játékosa, Cristian Ramírez akaszkodott össze. Majd érkeztek a többiek is. A

A jelenetet 0.31-nél látható…

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AgPBUvjg3-8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Honvéd
Futács Márkó
A sportal.hu információi szerint Futács Márkó a Honvédnál folytathatja a pályafutását. A 34 éves, 3-szoros magyar válogatott csatár jelenleg szabadon igazolható, legutóbb az MTK-ban játszott.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.