Videó: Vitás bírói ítélet a Fradi ellen - elvették Lanzafame félollóból rúgott gólját

A Ferencváros olasz támadója látványosan juttatta a kapuba a labdát, találatát azonban les miatt érvénytelenítették.
Csakfoci Admin 2019. március 17., vasárnap 11:31
A Ferencváros olasz támadója látványosan juttatta a kapuba a labdát, találatát azonban les miatt érvénytelenítették.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 17., vasárnap 11:31

A Ferencváros-Haladás találkozón Király Gábor kivédte Varga Roland büntetőjét az első félidő derekán, így korán lélektani fölénybe került a vendégcsapat. A Fradi lendülete ennek ellenére sem csillapodott: a 45. percben Haratin emelését vágta félollózó mozdulattal Davide Lanzafame, ám találatát les miatt érvénytelenítették. A visszajátszás ugyan sok vitát szült, végül 2-0-ra győzött a Ferencváros, így a sokak szerint szabályos találat elvétele sem bizonyult mérkőzés kimenetelét befolyásoló tényezőnek.

Lanzafame les miatt érvénytelenített találata

Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Tovább az összes átigazoláshoz