Védővel erősítene a Fradi: BEK-győztes klub is a vetélytársa a kiszemeltért

Törökországban játszott utoljára a 23 éves futballista, akit az EL-főtáblás klub is csábít a zöldek mellett.
Dudás Gábor 2017. augusztus 29., kedd 17:31
Törökországban játszott utoljára a 23 éves futballista, akit az EL-főtáblás klub is csábít a zöldek mellett.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 29., kedd 17:31

Szerbiai lapinformációk szerint a szerb Darko Lazic a Ferencváros kiszemeltjei között szerepel. A lap úgy tudja, hogy a budapesti zöldek is szerződtetnék a 23 éves, a védelem közepén és jobb oldalán is bevethető futballistát.

Az FTC mellett azonban egy meg nem nevezett belga érdeklődő és korábbi csapata, az egykori BEK-győztes és leendő EL-főtáblás Crvena Zvezda is leigazolná a játékost. A belgrádiak ellen az szól a sportskevesti.info cikke szerint, hogy Lazic korábban kijelentette, hogy cserének nem kíván visszatérni egyébként szeretett ex-klubjához, márpedig a lap szerint most is jó esély van arra, hogy a bekk csak a kispadra férne majd oda eleinte.

A korábbi szerb utánpótlás-válogatott, 189 centiméter magas játékos a Zvezdánál nevelkedett, majd az Anzsi Mahacskalában is szerepelt többek között, legutóbb pedig a török Alanyaspor mezét viselhette, az előző idényben 11 orosz és 4 török élvonalbeli bajnokin léphetett pályára. Jelenleg nincs csapata.

Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz