A Bologna két kiszemeltjének válaszára vár.
A tavalyi szezont Serie A középmezőnyében záró Bologna együttesénél fő prioritás –Ladislav Krejci mellett- Nagy Ádám megszerzése. A Calciomercato.it értesülései szerint a cseh játékos bármikor rábólinthat az ajánlatra, és a Sparta Prágától 4 millió euró környéki áron három évre Olaszországba szerződhet.
Ennyire nem egyszerű a helyzet Nagy Ádám esetében, akit a Marseille és Southampton is szeretne leigazolni, írja az olasz portál. A fiatal magyar játékos ügyében is rövid időn belül szeretnének dűlőre jutni. A cikk szerint Nagy Ádám szívesen igazolna Bolognába.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.