Újabb Fradi-játékos kapott válogatott meghívót

A zöld-fehérek középhátvédje, Miha Blazic meghívót kapott a szlovén válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőire.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 20:20
A zöld-fehérek középhátvédje, Miha Blazic meghívót kapott a szlovén válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőire.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 26., csütörtök 20:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I-ben címvédő Ferencváros hivatalos honlapján számolt be arról, hogy a bosnyák Eldar Civic után szlovén védőjük, Miha Blazic is meghívót kapott hazája válogatottjába.

A szlovén válogatott hat mérkőzés után jelenleg az Európa-bajnoki kvalifikációt érő második helyen áll a G-csoportban, októberben Észak-Macedóniában, valamint hazai pályán, Ausztria ellen lépnek majd pályára.

Olvastad már?
EL: Trolltámadás érte a Ludogorec-Fradi bíróját – minden a csoportkörről itt!
15 év után szerepel a Ferencváros az Európa Liga csoportkörében. A mérkőzésekre való hangolódásból mi is igyekezzük kivenni a részünket.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Tovább az összes átigazoláshoz