Sigér a Fradi győzelméről: Jót tett a lelkeknek a mezőkövesdi vereség után - videó

Sigér Dávid, a Ferencváros középpályása szerint nem aratott könnyed győzelmet csapata a Debrecen felett.
Privacsek András 2020. március 1., vasárnap 10:56
Sigér Dávid, a Ferencváros középpályása szerint nem aratott könnyed győzelmet csapata a Debrecen felett.
Szerző: Privacsek András 2020. március 1., vasárnap 10:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Kemény meccs volt, sok párharc alakult ki, ezért sem mondanám, hogy ez egy könnyed győzelem volt - kezdte Sigér Dávid a fradi.hu-nak. - Rengeteg munkánk van ebben a sikerben, amely szerintem jót tett a lelkeknek is a múlt heti, mezőkövesdi eredmény után. A legfontosabb, hogy újra győztünk, ez pedig lendületet adhat a folytatásra.

A Fradi ezzel a két találattal győzte le a Debrecent.

Íme, Kinyik öngólja:

Ez pedig Boli gólja:

Átigazolások
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz