Rebrov: "Ez még csak a párharc első fele volt, de..." – csak 5-10 percig érezte a nyomást

Mint ismeretes, a Ferencváros 3-1-re legyőzte a máltai Valletta FC-t hazai pályán. A találkozót követően a zöld-fehérek vezetőedzője, Szergej Rebrov értékelte a látottakat.
Csakfoci Admin 2019. július 24., szerda 22:19
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 24., szerda 22:19

Ez még csak a párharc első fele volt, de az eredménnyel elégedett lehetek. Lőhettünk volna több gólt is, akár ötöt, hatot is, de a végén mi kaptunk - sajnos ez történik, ha nem lőjük be a helyzeteket. Az első 5-10 percben volt rajtunk nyomás, akkor agresszív volt az ellenfél, de utána a hajráig az történt a pályán, amit elterveztünk. Semennyiben nem befolyásolja a kinti játékunkat a végén kapott gól, csak a mai meccs kielemzése után dől majd el, milyen taktikával játszunk majd kint, előny, hogy a 90 perc alapján még jobban fel tudunk készülni az ellenfélből – mondta Rebrov.

3/3: A Fradi három gólt rúgva nyert a BL-ben – videó
A Ferencváros hazai pályán 3-1-re legyőzte a máltai Valletta FC-t, így a zöld-fehérek ismét három gólt rúgva nyertek a Bajnokok Ligája-selejtezőjében.