Az ukrán vgolos.com.ua készített montázst arról, hogyan nézhet ki majd a Sahtar Donyecktől kivásárolt ukrán válogatott szélső a MOL Vidi FC mezében. Mint ismeretes, Ivan Petrjak a mostani idényben a Ferencváros játékosa volt, de a nyártól várhatóan Székesfehérvárra igazol.
Átigazolások
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.
Légiósok
Yaakobishvili a célegyenesben
A Barcelona magyar válogatott kapusa, Yaakobishvili Áron már nem vett részt a katalánok szombati edzésén, és a vasárnapi, bázeli felkészülési mérkőzésre sem utazott el a csapattal.
Ex-Fradi
Rövid karrier
A szerb sajtó szerint Mohammed Abu Fani két hónap után távozhat a Crvena zvezda csapatától, miközben Mohamed Ali Ben Romdhane a katari Al-Shamal SC-hez igazolt.