A jövő szerdai, ZTE elleni mérkőzésen zárva lesz több szektor is a Groupama Arénában az MLSZ fegyelmi határozatának eredményeként.
Az MLSZ Fellebbviteli Bizottsága helybenhagyta a Fegyelmi Bizottság első fokú határozatát, ennen értelmében a május 4-én, szerdán 18.30 órakor kezdődő FTC–ZTE bajnoki mérkőzésen a B1, B2, B3 és C1 szektorok is zárva lesznek a Groupama Arénában - számolt be a fradi.hu.
Az FTC erre tekintettel úgy döntött, hogy kivételesen, erre az egyetlen bajnoki mérkőzésre a B típusú szurkolói kártyával rendelkezők a D3 és D4 szektorok megnyitott részeire is jegyet tudnak vásárolni, illetve a lezárt szektorokba érvényes bérletek a D3 és D4 szektorok külön meghatározott helyeire lesznek érvényesek.
Így az MLSZ döntése ellenére a Fradi-tábor tagjai is szurkolásukkal bíztathatják az immáron 33-szoros magyar bajnokcsapatot.
Átigazolások
Esterházy nyilatkozott
Németh Hunor
"Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását." (NSO)
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.