Nagy verést kapott a Fradi a Haladástól

4-1-re győzött a balatonfüredi edzőmeccsen a szombathelyi gárda.
Dudás Gábor 2016. szeptember 2., péntek 15:57
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 2., péntek 15:57

Az aktuális válogatottjai nélkül felálló Ferencváros már a 7. percben hátrányba került: Williams ugrott ki, majd a kifutó Jovát átemelte, a labda pedig a kapuban kötött ki (0-1). A gól után a Fradi többet támadott, a Haladás pedig veszélyesen kontrázott, de több találat nem eset már az első félidőben.

Thomas Doll hármat cserélt a szünetben: Leandro és Nalepa helyett Cukic, illetve Sesták jött a pályára. Rajtuk kívül Varga Ádám is beállt Jova helyére, fiatal kapus első mérkőzését játszotta a Fradi felnőtt együttesében.

És kapott még három gólt: Sjoerd Ars 11-esből növelte a szombathelyiek előnyét, majd nem sokkal később Petró már meg is triplázta a Hali-fórt. Trinks szabadrúgása jelentette az FTC szépítését, de az utolsó gólt a Haladás szerezte, Szőke lőtt a kapuba 14 méterről. 1-4 lett a vége. (fradi.hu)

Ferencváros – Haladás 1-4 (Trinks 65., ill. Williams 7., Sjoerd A. 57., Petró 60., Szőke 80.)

FTC: Jova (Varga Á., 46.) - Dilaver, Nalepa (Cukic, 46.), Hüsing, Leandro (Sesták, 46.) - Gyömbér, Busai, - Varga (Lovrencsics, 69.), Trinks, Csernik (Ryu, 69.) - Djuricin

Haladás: Rózsa (Gyurján, 71.) - Angyal, Schimmer, Hidvégi, Bosnjak (Szellák, 70.) - Kovács L. (Tóth, 75.), O. Sjoerd - Williams (Petró, 60.), Rácz, Halmosi (Szőke, 46.) - A. Sjoerd