Eldőlt a Fradi középpályásának sorsa? Az árát is tudni vélik.
A portugál O Jogo számol be arról, hogy nem hivatalos információi szerint megegyezés született Nagy Ádám ügyében, aki minden bizonnyal a világhírű lisszaboni klub, a Benfica csapatában folytathatja pályafutását.
A hivatalosan meg nem erősített hír szerint Nagy már a héten orvosi vizsgálatra érkezhet Portugáliába és azután a szerződését is aláírhatja a korábbi kétszeres BEK-győztes és 35-szörös bajnok gárdával.
A lap állítása szerint 2 millió eurót fizethetnek érte a lisszaboniak és 5 évre írhat alá a 21 éves középpályás. Természetesen amíg a Ferencváros, illetve a Benfica nem tesz bejelentést, addig ezt a hírt is ennek megfelelően kell kezelni.
Átigazolások
Légiósok
Bollát nem engedik
Az olasz élvonalban 11. helyen álló Udinese úgy vette volna nyárig kölcsön Bolla Bendegúzt, hogy aztán 2 millió euróért végleg is megveszi, de a Rapid Wien nemet mondott.
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik a lila-fehérekhez. Részletek a játékosról itt!