Hordágyon, nyakmerevítőben vitték le – agyrázkódást szenvedett a Fradi szélsője

Ijesztő jelenetek játszódtak le a Balmazújváros - Ferencváros bajnoki tizedik percében. Nagy Dominikot egy ütközés után le kellett cserélni. Állapota stabil, de két napig megfigyelés alatt tartják.
Csakfoci Admin 2018. június 3., vasárnap 8:58
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 3., vasárnap 8:58

Nem a legjobban kezdődött a Balmazújváros elleni (3-3) mérkőzés Nagy Dominik  számára. A végig agilisen játszó fiatal szélső a 10. percben egy támadás során ütközött a hazaiak védőjével, Tamás Lászlóval. A vendégek játékosa sokáig mozdulatlanul feküdt a földön - végül hordágyon, nyakmerevítőben kellett levinni a pályáról.

A hazai közönség sportszerűségből jelesre vizsgázott, hiszen vastapssal kívánt mielőbbi jobbulást a Fradi futballistájának. Nagy Dominik állapotáról a Ferencváros csapatorvosa, dr. Reha Gábor nyilatkozott.

Dominik rövid időre elvesztette az eszméletét, és agyrázkódást szenvedett. Már stabil az állapota, ma este Budapestre, az Uzsoki utcai kórházba szállítjuk, és két napig megfigyelés alatt tartjuk – mondta a klubhonlapnak dr. Reha Gábor.

NB I: A 95. percben kellett a bírónak komoly döntést hoznia, íme a jelenet - videó
Óriási izgalmak közepette dőlt el, hogy ki marad bent az NB I-ben. Remek játékvezetői döntésre is szükség volt.