A Ferencvárossal bajnokságot is nyerő német szakvezető az indonéz ligában vállal munkát a következő szezontól.
Az indonéz bajnokságban szereplő Persija Jakarta hivatalos honlapján jelentette be, hogy Thomas Doll - a Ferencváros korábbi vezetőedzője - három éves szerződést kötött a klubbal. A német tréner megbízatása a következő idénytől lesz érvényes. A csapat egyébként a nyolcadik helyen zárta a 2021/22-es idényt.
- Megtiszteltetés számomra, hogy csatlakozhatok Indonézia egyik vezető klubjához, szeretném, hogy a klub még magasabb szintre jusson - fogalmazott bejelentését követően Doll.
Átigazolások
BVSC
Bontás, majd aláírás
A BVSC 29 éves középpályása, Szilágyi Máté szerződést bontott a zuglói klubbal, majd aláírt az NB III-as III. Kerülethez.
Ajka/Kozármisleny
Jelena váltott
A másodosztályban tizedik Ajka kölcsönvette a nyolcadik helyen álló Kozármisleny 28 éves csatárát, Jelena Richárdot.
Mezőkövesd/KTE
Igazolás a riválistól
A mezőkövesdiek a tavaszi szezonra kölcsönvették az NB II-es rivális Kecskemét 22 éves középpályását, Merényi Ádámot.