A szlovén NK Domzale hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Ferencvároshoz igazolt a csapat védője, Miha Blazic.
A 24 éves védő két év alatt 65 mérkőzést játszott volt csapatában, ahol alapembernek számított. Blazicnak több ajánlata is volt, de a Fradiét fogadta el.
- Várom az új kihívást. A Ferencváros mellett döntöttem, hiszem, hogy még jobb teljesítményre lehetek képes. Ez egy új lehetőség számomra, ahol adott a nagy célok elérése - nyilatkozta a játékos.
A Domzale jelenleg az 5. helyen áll a szlovén bajnokságban, tavaly a 4. helyen végzett.
FRISSÍTÉS: Közben a Ferencváros is bejelentette az új játékos érkezését. Szlovén védővel, a hazájában kétszeres kupagyőztes Miha Blaziccsal erősödött a Ferencváros labdarúgó-csapatának kerete - írja a fradi.hu.
Ő Miha Blazic:
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.