Fradi: BL-győztes csapat jelentkezhet be Nagy Ádámért

A France Football szerint a Marseille is vinné a tehetséget.
Dudás Gábor 2016. június 24., péntek 7:10
A France Football szerint a Marseille is vinné a tehetséget.
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 24., péntek 7:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A France Football szerint az Olympique Marseille kívánságlistáján is szerepel a Ferencváros 21 éves magyar válogatott középpályásának, Nagy Ádámnak a neve.

A lap úgy tudja, hogy a franciák az Európa-bajnokságon szúrták ki maguknak a magyar labdarúgás egyik legnagyobb ígéretét, akik érett játékkal tűnt ki például az Izland elleni, épp Marseille-ben lejátszott csoportmeccsünkön is a nemzeti csapatban.

Az OM-nek a cikk szerint elsősorban Nagy munkabírása és technikai tudása tűnt fel, de a lap figyelmezteti is a klubot, hogy gyorsan kell lépnie, mert egy másik korábbi BEK /BL-győztes, a Benfica is több, mint élénk érdeklődést mutat Nagy iránt.

A csakfoci.hu megkereste a hír kapcsán a játékost képviselő CMG menedzserirodát:

- Csapatnevet ugyan nem mondhatunk, de valóban van konkrét érdeklődés Franciaországból is Ádám iránt - mondta Kövesdi Viktor igazgató honlapunknak. 

Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz