A Fradi-tábor a világ harmadik legjobb szurkolását mutatta be külföldön - videó, fotók

Ausztriában jártak a magyar szurkolók és a nemzetközi drukkervilág elismerését is kivívták megmozdulásukkal.
Dudás Gábor 2017. szeptember 28., csütörtök 9:02
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 28., csütörtök 9:02

Az ismert okok miatt a hazai bajnokikat bojkottáló "Green Monsters" ultracsoport vezetésével  jártak a szurkolók a Rapid Wiennél és az "Ultras Tornados 1996"-nál a hétvégén, a Wolfsberger elleni bajnokin (4-2), és a két tábor a drukkerek közötti jó viszonyt ünnepelve egy közös koreográfiával is készült a meccsre.

A La Grinta nevű francia portál a közös megmozdulást a hétvége harmadik legjobb szurkolói akciójának járó elismeréssel díjazta, kiemelve a közös címeres képet és az osztrák, illetve magyar drukkerek látványos "barátkozását".

A listán egyébként a Fenerbahce szurkolói végeztek az élen, akik a Besiktas elleni győztes derbire két remek élőképpel is készültek.